KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545552
nr 1454 5552
Arvid Andersson
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Skogsfågel. Signerad. Olja på duk, 26x34, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Arvid Andersson, svensk målare född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:54:22
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)